O NÁS

Společnost Sixta-print s.r.o. byla založena přirozeným vývojem původní živnosti pana Jiřího Sixty pod názvem Sixta – tamponový potisk.
Z původně zamýšleného záměru průmyslového potisku různých výrobků z oblasti automobilového průmyslu či jiných strojírenských a plastikářských výrobků se živnost, dle požadavků zákazníků, začala orientovat na oblast reklamy, speciálně na potisk reklamních předmětů. Firma se od samotného začátku v roce 1992 začala vybavovat pouze značkovou technologií firmy Morlock. Současný strojový park je složen ze čtyř jednobarevných strojů, jednoho dvoubarevného a tří čtyřbarevných s modifikací stroje pětibarevného. To vše v provedení tisku 1-5 barev včetně CMYKových obrázků. K technologii tamponového tisku přibyla v roce 2007 technologie laseru – popis kovů. Touto technologií tak pokrýváme potřeby zákazníků na gravírování loga a rytí různých popisů štítků, visaček, přístrojových panelů a stupnic, vypálení textů na lakované povrchy kovových předmětů, hlavně reklamní tužky a kancelářské potřeby jako reklamní obrandované dárky. V roce 2014 se společnost rozrostla o CO2 laser. Je vhodný na značení a vyřezávání výrobků z plastu, dřeva, papíru, kůže, skla. Od roku 2016 nabízíme i pískování. S příchodem těchto technologií a hlavně s jejich profesionálním zvládnutím, nabízíme v oblasti brandigu svým zákazníkům potřebný, komplexní servis služeb potisku. Jsme tak schopni uspokojit požadavky mnoha reklamních agentur, dodávat reklamní dárky s potiskem svým koncovým zákazníkům a zároveň plnit smluvní závazky výrobním podnikům.
Reklamní předměty odebíráme z dovozu, z tuzemska, některé sami kompletujeme a vyrábíme z vlastních zdrojů. Každoročně vydáváme katalog reklamních předmětů od tužek přes přívěsky, stolní a kancelářské potřeby, sportovní potřeby i textil a mnoho dalšího zboží k potisku.

Tiskárna Praha – nabízíme tamponový tisk, laser vláknový i CO2 a reklamní předměty