REKLAMNÍ PŘEDMĚTY

Reklamní předměty a firemní dárky můžete využít jako poděkování pro stávající zákazníky i jako nástroj pro získání nových zákazníků.

Při výběru firemních a reklamních předmětů je velmi důležité k jaké příležitosti a pro koho jsou určeny. Někdy se hodí výrazná reklama, jindy dáváme přednost decentnímu označení, nebo předmět neznačíme vůbec a logo dáme pouze na obal předmětu, případně vyrobíme visačku s Vaším logem. Obdarovaný tak ví od koho dárek dostal a přitom může danou věc dobře běžně používat– například deštník s vylaserovanou rukojetí místo velkého loga na výseči deštníku, decentní výšivka/potisk na rukávu trika v jeho barvě místo velkého loga na břiše či na zádech.

Vyberte si z naší široké nabídky reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme například tužky a propisky, luxusní pera a ostatní psací potřeby, kancelářské potřeby, kalendáře, zapalovače, přívěsky, hrnky, klíčenky, deštníky, cestovní potřeby a tašky, usb flash disky, powerbanky, baterky, trika, čepice a další reklamní textil.

Doporučíme Vám nejvhodnější technologii značení ať potisk, laser, pískování či výšivku.

Pokud by jste si z naší nabídky nevybrali, můžeme Vám vytvořit reklamní dárky na míru.

Tiskárna Praha – nabízíme tamponový tisk, laser vláknový i CO2 a reklamní předměty